Автор Тема: 0979474037 | nazik.g@gmail.com | Киев - Назар Грабовский  (Прочитано 46 раз)

Оффлайн SNITCH

• Глобальный модератор
  • Постоялец
  • Попался!
Имя Козла: Назар Грабовский
Номер телефона: 0979474037
Электронная почта: nazik.g@gmail.com

Семейное положение: не женат
Ориентация: гетеро

Сексуальные предпочтения: назарчику некогда строить свою жизнь, поэтому в рабочее время он сидит на сайтах для секс знакомств и ищет замужних девушек, которым предлагает ебаться в свободное от работы время.
=======================
Послание Козла:

Привіт, я по оголошенню. Дай знати чи ще актуально, тоді детальінше відпишусь.

Н.

актуально

Давай знайомитись. Мене звати Назар. Мені твоє повідомлення здалось чесним, тому також буду відвертим. Я теж перебуваю зараз в пошуку постійного партнера-коханки. Скажу чесно, я не одружений і не був, хоча 7 років пробув в дуже близьких, практично сімейних, стосунках, які вже закінчились. Нещодавно переїхав до Києва, працюю в сфері спорт-бізнесу. Робота цікава і її багато, часто їжджу у відрядження, тому на "класичні" стосунки банально не вистачає часу, та й після останніх не дуже й спішу. Також маю відносно вільний графік, в межах розумного. Люблю якісний алкоголь і хорошу музику. Від наших стосунків очікую дружби, релаксу після робочого дня і хорошого сексу. Виключно механічний секс мене не цікавить, очікую що буде, як мінімум, про що поговорити, а якщо ще й співпадуть смаки в музиці чи у мистецтві, то зовсім чудово буде :)

Технічні деталі:
Живу і працюю в районі вул. Січових Стрільців (колишня вул. Артема), тут чудовий район для прогулянок, поїсти, вечірніх подій і т.д.
Мені 32, ріст 170, вага - не знаю :) спортивної тілобудови - не атлет, але рельєфи присутні. Вважаю себе розкованим, але всі про себе так вважають, це вже треба пізнавати на практиці :)

Це коротко так про себе. Тепер твоя черга.

Доброе утро. Вроде как о себе, я очень подробно написала в объявлении.
Жду Ваше фото

Так справді, пардон. Та й я не фанат знайомства по перепискам, якщо чесно. Якщо моя персона хоч трохи зацікавила, пропоную продовжити знайомство вживу.

Ок, пишите свой вайбер.

+380979474037
Анастасія, доброго дня. Не пропадайте так раптово. Давайте продовжувати знайомство.

Как отмазаться перед рогатой женой: читать внимательно!

Как удалить меня или моего мужа: читать здесь
Работа у нас: здесь
Посмотреть других изменников: можно тут

=======================
Знаешь его жену? Соседей? Коллег? Поделись этой темой с ними!
Фото Козла и переписки прикреплены.