Автор Тема: 0505511700 | kova_a_v@mail.ru | Киев - Ковалев Андрей Валерьевич  (Прочитано 432 раз)

Оффлайн SNITCH

• Глобальный модератор
  • Постоялец
  • Попался!
Имя Козла: Андрей Валерьевич Ковалев
Номер телефона: (050)55-11-700 (098)366-72-00
Электронная почта: kova_a_v@mail.ru + kovaav@gmail.com

Семейное положение: хз
Ориентация: гей или бисексуал

Сексуальные предпочтения: доцент - готов сосать хуй своему начальнику и давать ему пососать) такой интересный уже не бородатый мужчина) интересно, а сперму глотает или сплевывает? )
=======================
Послание Козла:

Отклик на вакансию
Помощник руководителя, ассистент, Киев, 20000 грн

резюме от 23.04.2017
Андрей Ковалев

Контактная информация
Телефон: 0505511700
Эл. почта: kova_a_v@mail.ru

КОВАЛЬОВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
10 січня 1983 р. н.
вул. Єреванська, 5 - 37
01038 м. Київ,
моб. тел. 050-55-11-700, 098-366-7-200
e-mail: kova_a_v@mail.ru, kovaav@gmail.com

КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент, Ph.D (к.е.н.) в сфері економіки і управління, Академік Міжнародної кадрової академії. Економічна спеціалізація - стратегічне планування, управління і розвиток.
47 наукових публікацій, досвід участі в українських і міжнародних конференціях.
Більше 12 років досвіду роботи на середніх і вищих менеджерських позиціях в комерційних компаніях. Практичний досвід продажів B2B, стратегічного і кризового менеджменту, розвитку відносин з ключовими клієнтами, управління маркетингом, кадрового менеджменту, взаємодії з державними регуляторами та наглядовими органами.
Крім того, професійний педагогічний досвід, вміння навчати і розвивати команду, знання і навички з вибудовування корпоративної системи накопичення і передачі досвіду.

ДОСВІД РОБОТИ
1. Приватний загальноосвітній навчальний заклад «Німецько-українська міжкультурна школа в м. Київ»
Жовтень 2016 – квітень 2017
Заступник директора з навчально-виховної роботи (повний спектр работи з освітньої діяльності, управління взаємовідносинами із заможними клієнтами, звітність перед Засновниками, управління держ. ліцензуванням, управління кадровими процесами, контроль якості навчального процесу, контроль поставок, договорна робота)
2. ТОВ «Колегіум «Олімп», м. Київ
Лютий 2015 – жовтень 2016
Заступник директора з адміністративно-комерційних питань, помічник директора (освітня діяльність, стратегічний розвиток, управління кадровим діловодством, контроль договорів, управління питаннями сертифікації ISO, НАССР)
3. ТОВ «ЛІНІЯ КІНО», м. Київ
Лютий 2012 – лютий 2015

Директор з маркетингу (аналіз ринку, PR і Event-менеджмент, керівництво процесом брендингу та розробки корпоративного стилю, мерчендйзінг, управління відносинами з друкарнями, постановка завдань дизайнерам, медіа-реклама, розробка та автоматизація програми лояльності, кадрове діловодство, SMM+SEO+контекст+аудіт)
4. ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»
Жовтень 2007 – лютий 2014 г.
Доцент кафедри Економіки підприємств
5. ПАТ «ММК ім. Ілліча»
Січень 2004 – серпень 2008
Керуючий економікою корпоративної власності. Економіст 1-ї категорії (бюджетування, бізнес-планування, контроль інвестицій і запуск нових бізнес-проектів, аналіз ринку і управління ціноутворенням, уравленія розвитком, участь в продажах). Впровадження ERP системи для планування виробництва, управління поставками і автоматизації управлінської звітності.

6. Маріупольський технікум Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. В. Туган-Барановського
Травень 2003 – січень 2004
Фахівець з обслуговування ЕОТ

7. ТОВ «Олімп» (м. Маріуполь, с. Юрївка)
В період з 2004 по 2013
Маю досвід роботи у готельно-туристичному бізнесі, ресторанному бізнесі (маю 3 кухарський розряд), торгівля (мережа приватних магазинів), досвід у кадровій сфері

ОСВІТА

1. ДВНЗ «Приазовський державний технічний университет»
Грудень 2006 – грудень 2010
Аспірантура ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

2. Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
Вересень 2002 – січень 2006
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського

3. Маріупольський технікум Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського
Вересень 2000 – липень 2002
Маріупольський технікум Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського

ДОДАТКОВА ОСВІТА

1. Підвищення кваліфікації за фахом «Бухгалтерський облік», «Оподаткування».
2. Курс «Основи програмування», «Дизайн».
3. Підвищення кваліфікації за фахом «Впровадження системи менеджменту якості на підставі стандартів ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004».

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

- мова: українська, російська, англійська;
- знання ПК: впевнений користувач;
- готовність до відряджень.

Приветствую.

Офис находится в центре, рабочий день с 10 до 18, иногда задержки.
Функциональные обязанности простые, помогать во всем.
Зарплата 20 000 грн (ставка), есть карьерный рост.

Готов доплачивать еще столько же в качестве премии, если Вы будете не против минета. Я адекватный мужчина, подтянут, спортивен, но возбуждает иногда делать мужчине минет, можно взаимно, но не кардинально. Естественно это все конфиденциально, я без манер и намеков даже.

Если такой вариант подходит, покажите любое Ваше фото и скажите когда я могу набрать Вас на мобильный, если нет, извините за потраченное время, удачных Вам поисков работы.

Доброе утро. Я сейчас уже без бороды.

Позвонить можете, когда Вам будет удобно

Я отправил Вам свои фотографии

Да, извините, занят был.
Приемлем минет только Вам или Вы тоже можете мне делать?
Сегодня могу набрать после 17.00

Хорошо, буду ждать Вашего звонка, в процессе общения все обсудим. 

Максим, я жду Вашего звонка.

Максим, напишите Вы свой номер телефона и я Вам перезвоню.
      Если Вас интересуют конкретные ответ, то и я готов Вам делать.

Надеюсь, на Ваш ответ и встречу (собеседование).

Доброе утро!
Максим, я конечно же извиняюсь, Вы наверное уже кого-то нашли, просто у меня есть еще пару предложений и мне нужно давать ответ
этим организациям, не хотелось  и Вам отказывать, но ....
Жду Вашего ответ!

Максим, добрый вечер, актуальна еще предложенная вакансия? 

Как отмазаться перед рогатой женой: читать внимательно!

Как удалить меня или моего мужа: читать здесь
Работа у нас: здесь
Посмотреть других изменников: можно тут

=======================
Знаешь его жену? Соседей? Коллег? Поделись этой темой с ними!
Фото Козла и переписки прикреплены.